HAKKIMIZDA

1990 Yılında KONYA’NIN ILGIN İLÇESİNDE Ali ŞAHİN, AbdulKerim ŞAHİN ve Ahmet ŞAHİN kardeşler tarafından bir aile işletmesi olarak kurulan Şahinler Makina öncelikle traktör kepçelerini üretmiş olup 1992 yılında sektörün ihtiyacından dolayı inşaat demir kesme makinesi üretimi de aktif hale getirilmiştir daha sonra 2000’li yıllarda sulama ekipmanları üretimine başlamıştır. Ayrıca yine 2015 yılında yem karma makinesinin imalatını hayata geçirerek emektar çiftçilerimizin kullanımına sunulmaya başlanmıştır.

Felsefemiz : Müşteri Odaklılık

Müşterilerinin güvenini kazanmak ve korumak için tüm enerjisiyle işine odaklanır.

Şahinler makine kurulduğu günden bu yana üretim, pazarlama-satış ve satış sonrası faaliyetlerini hizmet verdiği firmaların ihtiyaç ve beklentilerine odaklamıştır. Müşteri ilişkileri formasyonunu güven üzerine inşa eden Şahinler Makine, müşterilerinin güvenini kazanmak ve korumak için tüm enerjisiyle işine odaklanır. Müşteri ilişkilerinde anlık değil uzun vadeli düşünen Şahinler makine ekibi, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz eder, akılcı çözümler üretir.

Çalışma İlkeleri

Verdiği söze, sunduğu ürüne ve yaptığı hizmete sahip çıkar.

Şahinler makine kurumsal yapısının temelinde kalite, güven ve verimlilik bulunmaktadır. Bu üç unsurun birleştiricisi ise ilkeli çalışmaktır. Şahinler Makine’nin tüm çalışanları ticari ve ahlaki dürüstlük çerçevesinde doğru düşünür, işini iyi yapmak için çabalar, sözüne ve işine sahip çıkar. Ticari sonuçlar uğruna karşısındakini yanıltmaz, yanlış yönlendirmez. Tüm yasa, düzenleme ve etik değerlere uygun olarak görevini yapar. Verdiği söze, sunduğu ürüne ve yaptığı hizmete sahip çıkar. Bu yapının içinde unvan, kıdem, bölüm ayrımı olmaksızın herkes bu ilkelere uymakla yükümlüyüz.

Kalite ve Güven

Şahinler makine sanayi  geçmişin itibarı, hizmet garantisi, kalitenin standardı demektir bu yüzden de tektir.

Şahinler makine  kurulduğu günden bu yana dinamik yapısıyla değişirken üretim altyapısını, ürünlerini, hizmet kapsamını her zaman kalite ve güven odaklı olarak düzenlemiştir. Bugün kendi standartlarını ve kalite geleneğini oluşturmuş bir marka olarak Şahinler makine güvenirliği kalitesinden, kalitesi güvenirliğinden gelir.

Takım Ruhu

Bu takımı takım yapan isimler ve unvanlar değil, birlikte yapılan işler ve takım ruhudur.

Şahinler Makine’de  yıllar içinde değişmeyen tek şey takım ruhudur. Çalışanlarını işletmenin en önemli paydası olarak gören Şahinler Makine Sanayi, bugüne kadar elde ettiği başarılara aynı yolda omuz omuza yürüyen takım arkadaşlarıyla birlikte imza atmıştır. Şahinler Makine’de herkes birer ailedir, ama bu takımı takım yapan isimler ve unvanlar değil, birlikte yapılan işler ve takım ruhudur. Bu ekipteki herkes deneyimi, bilgi birikimi, kişilik özellikleri ne olursa olsun işini iyi yapmaya özen gösterir ve en önemlisi Şahinler makine sanayi birer aile olduğu için davranırlar. Yıllar ve acı tatlı deneyimler göstermiştir ki; ancak bu takım ruhuna sahip olanlar bu yapının içinde kalabilir.

Ve son olarak bizim motivasyonumuzu yüksekte tutan sözümüz! YAPTIKLARIMIZ YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR.

E-bülten Aboneliği

Yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için abone olun.